SMS cestovný lístok na MHD

SMS lístok za 0,70 € platí 60 minút od jeho obdržania.

Po zaslaní prázdnej SMS na číslo 1122 obdrží cestujúci spätnú SMS, ktorá bude slúžiť ako cestovný lístok. Podľa podmienok môže cestujúci nastupovať do vozidla až s vopred prijatou SMS.

Cena spätnej SMS je rovnaká ako základný cestovný lístok kupovaný v hotovosti, teda 0,70 €. Zľavnený SMS lístok nie je v ponuke. Cestujúci môže na rozdiel od papierového cestovného lístka s takto zaplateným cestovným cestovať na viacerých spojoch MHD (teda prestup je zadarmo) po dobu 60 minút od obdržania SMS.

Ostatné podmienky využívania SMS lístka:

  • SMS lístok platí len na linkách MHD Trnava
  • SMS lístok je možné zakúpiť len v čase prevádzky spojov od 03:00 do 24:00 
  • SMS lístok je možné použiť aj ako prepravné za batožinu či psa.
  • z jedného mobilného telefónu je možné prostredníctvom SMS zakúpiť aj viacero SMS lístkov, teda na mobilný telefón cestujúceho bude zaslaných toľko SMS lístkov koľkokrát bola zaslaná prázdna SMS na číslo 1122
  • SMS lístok neplatí pre zónu 2 (Trnavy do Bieleho Kostola a z Bieleho Kostola do Trnavy) Od 1.8.2015 je preprava v obci Biely Kostol bezplatná, SMS lístok je preto možné použiť aj na cestu z / do Bieleho Kostola.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: lukas22 #1:
Poslaná SMS môže obsahovať ľubovoľné znaky, nemusí byť prázdna. ?
Mňa by skôr zaujímala taká vec, že či treba vždy pri nástupe do autobusu oznámiť vodičovi že mám zakúpený sms lístok a ukázať mu to, pretože, keď som tak naposledy cestovala a sadla som si hneď na miesto, po prejdení pár zastávok zastavil a rozbehol sa ku mne a začal mi nadávať, že či cestujem na čierno. Nieje to náhodou vec revízorov než samotného vodiča?
Reakcia na: lukas22 #1:
Čo takto stlačiť medzerník a takú poslať?
najlepšie na tom je, že zo smartphonu sa prázdna SMSka poslať nedá 😃