SMS cestovný lístok na MHD

SMS lístok za 0,70 € platí 60 minút od jeho obdržania.

Ilustračné foto © Samuel Muránsky

Po zaslaní prázdnej SMS na číslo 1122 obdrží cestujúci spätnú SMS, ktorá bude slúžiť ako cestovný lístok. Podľa podmienok môže cestujúci nastupovať do vozidla až s vopred prijatou SMS.

Cena spätnej SMS je rovnaká ako základný cestovný lístok kupovaný v hotovosti, teda 0,70 €. Zľavnený SMS lístok nie je v ponuke. Cestujúci môže na rozdiel od papierového cestovného lístka s takto zaplateným cestovným cestovať na viacerých spojoch MHD (teda prestup je zadarmo) po dobu 60 minút od obdržania SMS.

Ostatné podmienky využívania SMS lístka:

  • SMS lístok platí len na linkách MHD Trnava
  • SMS lístok je možné zakúpiť len v čase prevádzky spojov od 03:00 do 24:00 
  • SMS lístok je možné použiť aj ako prepravné za batožinu či psa.
  • z jedného mobilného telefónu je možné prostredníctvom SMS zakúpiť aj viacero SMS lístkov, teda na mobilný telefón cestujúceho bude zaslaných toľko SMS lístkov koľkokrát bola zaslaná prázdna SMS na číslo 1122
  • SMS lístok neplatí pre zónu 2 (Trnavy do Bieleho Kostola a z Bieleho Kostola do Trnavy) Od 1.8.2015 je preprava v obci Biely Kostol bezplatná, SMS lístok je preto možné použiť aj na cestu z / do Bieleho Kostola.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: lukas22 #1:
Poslaná SMS môže obsahovať ľubovoľné znaky, nemusí byť prázdna. ?
Mňa by skôr zaujímala taká vec, že či treba vždy pri nástupe do autobusu oznámiť vodičovi že mám zakúpený sms lístok a ukázať mu to, pretože, keď som tak naposledy cestovala a sadla som si hneď na miesto, po prejdení pár zastávok zastavil a rozbehol sa ku mne a začal mi nadávať, že či cestujem na čierno. Nieje to náhodou vec revízorov než samotného vodiča?
Reakcia na: lukas22 #1:
Čo takto stlačiť medzerník a takú poslať?
najlepšie na tom je, že zo smartphonu sa prázdna SMSka poslať nedá 😃