Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: MHD4 #3585:
aj ja všímam, že si to chodí ako chce ... v poslednej dobe... a to sa čudujem veľmi - ti chrono sa mi zozačiatku zdali nadsadené, vodiči ešte"naprázdno" stávali na zastávkach 1 - 2 minútky, a teraz, ani nie počas špičky, raz príde o 1 min skorej, inokedy o 5 min neskorej ...
Reakcia na: koco #3584:
A v piatok poobede cestovať v TT to je des...radšej pešo...dnes L1 smer Kopánka 13 minútovým meškaním a to nehovorím o tom, že hneď po príchode na Kopánku ide ako 4ka na Linčiansku...chudák šofér, si musel vypočuť od mierumilovných cestujúcich
Reakcia na: MHD4 #3583:
pozorujem rovnaký fenomén ... na 3oječku by sa šikli pomály už aj kĺbaky ... prinajhoršom zmenšiť interval 🙂
Neviem prečo ale stále mám pocit, že SADka má trochu divný spôsob nasadzovania autobusov...Podľa mňa v špičke najvyťaženejšia L3, kedy je aj 12m bus málo, a hen, dojde Citelis 10,5 na totálku plnýl...o chvíľu stretám SOR 12m na L11 vezúci prázdne sedačky a vzduch...Neviem, možno si len namýšlam ☺
Perlička zo stránky sadtrnava:

Taktiež nebude obsluhovaná zastávka MHD linky 16 Sladovníka a zastávka linky 14 Hlboká.

Máme novú zastávku? 😃 Komunistu Sladovníka? 😃 ?
Reakcia na: Lubica30 #3580:
My ako bežní ľudia ťažko zavedieme nejakú linku... Obráťte sa na SAD Trnava.
Dobrý deň, mohli by ste zaviesť aj nejakú linku zo smeru clementisa na špačinskú ulicu a tak, tam dole nič nejazdí.... ?
V predaji je už piaty diel Encyklopedie československých autobusů a trolejbusů.

http://www.press.sk/knihy/encyklopedie-ceskoslovenskych-autobusu-a-trolejbusu-v/
Neviete mi niekto povedať na akom spoji pracuje pán Jurčo ?
Ahojte,
prosím vás, všetci, ktorí čítate túto správu, navštevujete tento portál a zaujímate sa o autobusovú dopravu, pokúste sa pohľadať ľubovoľné staré cestovné poriadky MHD v Piešťanoch spred roku 2000 (z roku 1997 mám) a zaslať mi na ne odkaz, alebo ako prílohy v e-maily na adresu: lukisho21@azet.sk. Veľmi mi tým pomôžete. Určite niečo máte vo svojich PC, alebo poznáte stránky, kde sú. Ďakujem vám všetkým za vašu pomoc. Ďakujem.
PS: viem, že v tejto sekcii (Trnava) to asi nepatrí, alebo možno nikto nemá vedomosť o MHD v Piešťanoch, ale za pokus a opýtanie sa to stojí. Ďakujem
Bol tu už niekto svedkom cúvania Citelisu? 😃 Ja dnes hej, a celkom mi prišiel vtipný ten zvuk pri cúvaní ... nie je to klasické kamiónové pípanie, ale potrubovanie ako nejaký historický parník. Páni inženíri se pohrali 😃
Reakcia na: ludi #3574:
Ano, to čo zrušili (14:45) bola totálna hlúposť, ale Bučany, roky dlhe roky sa stazuju v autobuse na zastávkach že ich nechcu brať HC šoféri, . . . napr. z TT až do HC chodi plný autobus, do Piešťan skoro prázdny, ludia z bučan sa tlačili do toho HC, jeden šofer(teraz uz dochodca) raz odmietol predať lístok občanovi do Bučan z dodatkom kriku "čo si ty j*bnutý, najprv tí čo idu dalej do HC potom Bučančania" ho vykázal von nech ide do toho Piešťanskeho. . . Teraz je taká móda vydupať si spoj priamo u objednávatela teda kraji, ako si to robia tí z Bučan.
nebolo prvý krát čo z dvoch vyťažených spojov spravili jeden neprakticky a dodatkom že v návrhu redukcie spoju bolo napísane pokles cestujucich 5% a ešte čo si pamatam bolo ešte uvedene že oba spoje mali priemerny počet cestucich podla ehmTestu 110 ludi, nuž nasadili SOR 10,5 a prvý den nepobral ludi a o 2 týždne už tam bolo len cca 20 ludi.... a ved načo zarábať.
Reakcia na: Camacho #3573:
Nejde o to, aby sa zrusilo vsetko ale ide o to, ze ako na Slovensku je vsetko nesystemove. Ako priklad ti uvediem toto. Chodim na Hlohovec, minuly rok v decembri nam zrusili jeden spoj o 14:45 ( chodili dva v rovnakom case, jeden zo stanica vodaren a druhy kricok vodaren ) a miesto toho dali spoj Trnava - Bucany - Trakovice razcestie - Trnava. Jeden spoj z tych dvoch vraj zrusili preto, ze nebol vytazeny . OK, brala by som to, keby to tak skutocne bolo, ale este sa nestalo, ze ak som na jeden alebo druhy isla ze by nebol vytazeny, obcas sa sice stalo, ze som sedela a nemusela z vodarne stat ale .. Teraz pride to najlepsie. Na spoj Trnava- Trakovice razcestie- Trnava chodi najviac 5 ( slovom pat) ludi !!! Takto sa naraba s nasimi verejnymi peniazmi 😞 Zda sa ti to akoze v poriadku ? A tak Hlohovcania maju smolu, pretoze nie raz sa stalo, ze ten 14:45 ich proste nezobral lebo bol tak natrieskany. A potom to vyzera ako vyzera, ze Hlohovcan ide radsej sam autom do Trnavy, ako keby sa mal spoliahat na hromadnu dopravu.A pred Hlohovcom rastu kolony. Aj ked sa to mozno financne neoplati ist autom, ale setri to cas a nervy.
Reakcia na: Valec #3572:
Tak to by sme mohli zrušiť aj MHD cez víkend a takmer všetky vlaky. Všetko je o peniazoch a sú ľudia, ktorí veľa iných možností na cestovanie nemajú. Skôr sa mali urobiť podmienky aby ľudia viac preferovali hromadnú dopravu (zákony, rôzne zľavy a hlavne nadväzovanie spojov)
Príklad: Ked idem sám so synom(5 rokov) oplatí sa mi ísť autobusom. Ked chceme ísť celá rodina, tak by sme autobusom prerobili aj ked je malý zdarma
Reakcia na: koco #3560:
Najlepšie by bolo cez víkend tie prímestské spoje úplne zrušiť.... však na dedine majú dosť roboty aj okolo domu, na čo by sa do mesta vyvážali.
Reakcia na: koco #3569:
Vďaka 🙂 , snažil som to dať posledný krát po akom takom svetle ?
Neskajšia jazda na linke číslo 5 hotové peklo na každej zastavke reset strojčeka
@Tootti:

Musím ťa pochváliť, táto fotka je velice úžasná a podarená

http://imhd.sk/tt/media/gn/00098981/Posledny-den-linky-TESCO.jpg
Takže vodičovi hrozí podľa zákona trest odňatia slobody od 7 rokov do 10 rokov a v právnom štáte by mal platiť taký istý trest aj pre toho, kto mu to prikázal. / hrubé porušenie pracovnej disciplíny./

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.