Reakcia na: Fera #371:
Nuž , dokiaľ sa vedenie bude stavať pasívne k riešeniu súčastnej situácie , nič sa nezmení . Ale nič nie je stratené , však stále tu máme cca 10 % trnavčanov , čo využívajú MHD , takže stále má o koho SAD-ka prichádzať . ?
Fera
Však o tom tu celý čas hovorím,treba sa pýtať vodičov a nikto tu nechápe.. ?