a čo taká "Bratislavská, Coburgova..." - keď už tak Coburgová a nie dve samostatné ulice... To nedáva dáko zmysel, ale čo už ?
je to zaujimavy nazov
ale napriklad mne sa páči Hospodárska, bernoláková brána ... lebo císlovanie je dost zaujimave zo zaciatku som nevdel ktoré je ktoré
napriklad ak by som isiel na Linciansku, kde som nikdy nebol - tak by som nevdel ktorá je Linčianska I. a ktorá II. ... mne to vyhovuje tie dlhsie nazvy, Hospodárskej, Na tabulách by sa to mohlo zobrazovat normálne podla mňa, len by bolo treba nastaviť rýchlosť tých písmenok na väčšiu inak to nemá zmysel... V nitre tiež maju zaujimave názvy niektorých zastávok, ale písmenka idú rýchlo
.... jezis neviem sa vyjadrovať pardón
proste ze na tych emtestových oznamovacích paneloch, sa zastávky ukazuju strase pomaly, v nitre to krásne letelo a dalo sa to čítať, ale v trnave ked ukazuje tak to ide rychlostou H--O--S--P--O--D--Á--R--S--K--A------I.
a tak než sa dostaneme medzi dvoma zastávkami sa nedozvieme další vývin zastávok, maximálne sa dozvieme ktorá ide po .... a sú dosť trapne vymyslene, resp. neiktoré sú asi chybné, minule nejaky chudak ujo co asi nechodil casto SADkou sa 5 minut v kuse kukal na panel, lebo ukazoval (v linke 2 smer letisko) iba že -->LETISKO a pod tym stále že kukučínová aj ked sme boli už daleko a neukazalo ze pred Letiskom ide este Hlubíka a Kopánka nám. SUT. ... Nemalo byt hore na paneli za šípkou zastávka -->NASLEDUJÚCA lebo v trnave je to tak ze --> KONEČNÁ a je to pre cudzincov dosť mätúce.
Isiel som v NR MHD a zaznamenal som niekoľko kladov
Neznášam tú jej intonáciu
Dalej by som podotkol že v niektorých zelenáčoch tetika ani nehovorí, ale to je už asi záležitosť vodiča 
Mike
Áno dobré je to pre domácich a aj to pre tých, čo si na to zvykli. Ak máš pocit, že MHD má slúžiť iba domácim ktorí ju dlhoročne využívajú, potom vpoho.