Reakcia na: Marek6283 #8896:
Marečku najväčšou "Perlou Považia" na tom DICku je snáď L3, ktorá chodí cez víkend raz za hodinu a je to jediné spojenie najväčšieho trenčianskeho sídliska so stanicu, kde teraz cez víkend idú 4 spoje za hodinu a v intervale, resp. prispôsobené vlakom. Teraz L3 príde na stanicu po odchode vlakov a odíde súčasne s príchodom vlakov, načo taká linka je? Na kkt s prepáčením? Ale už to tu ktosi písal myslím...Proste ak chce niekto položiť trenčiansku MHD a všetkých ľudí čo pre ňu robia, nech to spustí! Výsledok bude viac než zaručený.Za to Opatová, v ktorej stoja lacné vlaky a "milión" spojov prímestskej dopravy, tá spojenie so stanicou bude mať viac než kvalitné. Akurát žiadny Opatovan na stanicu ísť nepotrebuje a inam sa touto linkou nedostane. Super, pribudne nám na prímestskej ľudí, pretože všetci ľudia z pôvodnej L21 prejdú na PAL a vlak.
syko
Porozmýšľať nad niektorými C linkami, aby jazdili v X - taká linka 16 nepotrebuje v C voziť študentov na siedmu a na deviatu, lebo v takom čase skôr zaujme pracujúcich ľudí a tí potrebujú, aby jazdila v X.
Podobný prípad je aj L21, z ktorej hádam nemusia jazdiť len dva spoje v C s odstupom 15 minút.
Ešte nejaký rozumný preklad L4 a L16 - teraz príde na Zlatovskú, nák. str. jedna 6:31, 7:31 a tá druhá 6:34, 7:34.
Rovnako L1 a L3 z mesta na Juh z Legionárskej napr. jedna ide v 14:59, 15:19, 15:39, 15:59, 16:19 druhá 14:57, 15:17, 15:37, 15:57, 16:17.