je to tak, hoci dovtedy boli najmä linky 1,5,8,18 a 22 aj v "a" čisto kĺbové (na L1 boli 2 kĺby pri intervale 30min, na L5 - 1/60, L8 - 1/60, L18 - 1/60, L22 - 1/60*).
Teraz by možno bolo vhodné aspoň v sobotňajšie dopoludnie na linkách 1,8,28 nejaký kĺb nechať, avšak vzhľadom na súčasný CP je to otázne. Najmä L11 s intervalom 60min býva dosť obsadená aj cez víkend.
cez vikend klbove autobusy v TN nejazdia cca od r. 2004. povodne vozidlo #76, ktore teraz nahradil Citelis jazdilo aj vikendy, teraz zan pravdepodobne jazdi nejaka nahrada v podobe B952. co sa tyka NP vozidiel, tak cez vikend jazdi #01 na L18 a 1 spoj na L6, #03 na linkach 1, 2, 6, 8, 13 a jedna z dvojice #02/05, tie jazdia na L5, 6, 8
MHD v Púchove vykonávajú dve spoločnosti a to SAD TN a ADP Púchov. ADP má oficiálne licenciu a dostáva aj dotácie, SAD síce má nejakú licenciu ale na základe rozhodnutia súdu nedostane žiadne peniaze, tak to vidím, že zachvíľu SAD skončí v Púchove, neverím, že je to až také lukratívne a výnosné.
mam uz zachytenu celodennu vypravu Citelisu18M, kto by ste ho chceli odchytit a mate o nu zaujem napiste na mail, rad poslem a tiez zhanam niekoho kto by chcel spolupracovat na zostaveni poradi jednotlivych busov, cize ktory bus jazdi na ktorom spoji. dik;-)
dnes som bol znovu trochu nasrdeny mimopracovnou aktivitou niektoreho vodica:) v Citelise #05 je prelepeny vnutorny elektronicky transparent takou tou samolepkou na ktorej je preskrtnuty hamburger. je to chory rozum hentam to nalepit. dalej metlu ma vodic polozenu na lavej casti prednych dveri. keby nahodou otvori aj tuto cast tak lahko moze niekomu pristat na hlave.
inak #21 je tipicky priklad logiky...ma za svoju nie dlhu dennu prevadzku 5 alebo dokonca 6 prejazdov a to neratam rano vyjazd z vozovne, potom ich moze byt az 7. a pri tom konci 11.43 spoj na l. 1 na Juhu a l. 15 ide 12.00, preco by nemohol vykonat spoj na nej? lez sa trepe za mosty naprazdno. a takto je to pri vsetkych busoch, ze prejazdy tvoria cca 30% vsetkych spojov, ak by sme ich ratali medzi spoje. a to niekedy su take hlupe, napr. medzi 83/87 okolo obeda ide jedna z nich z Juhu 1 na Juh 2 a v tom istom case druha zasa naopak, vacsinou sa obidu pri trznici:) preco by nemohli ostat kazda na tej istej konecnej?
no tak s tym C18M suhlasim, pomaly by sa stav klbovych vozidiel zacal blizit zaslej slave ked ich bolo 11 kusov:) ale tie 12M su mi neni sympaticke, to uz radsej naspät #85;-) a uz som zistil kde sa zasiva C18M behom medzery medzi 8.40 ked skonci na l. 8 na Sihoti a 10.40 ked vyraza na l. 1 z Juhu. medzi tymto robi prejazd zo Sihote na stanicu kde nasledovne ide 8.50 na l. 23 na Juh 9.20 spät a 9.50 zo stanice na Juh, nasledovne prejazd z Vychodnej na Gen. Svobodu. takze uz mame rozlustenu celu vypravu 18M este poslednu vec zistit ci robi posledny spoj na l. 15 17.45. pre zaujemcov niekolko veci z dnesnej vypravy:
rano este #79 v zalohe, poobede uz jazdila #72. #78 v zalohe za #32. #77 stale zalohuje za #83.
Na stránke SAD TN pribudli trasy ďalších liniek. Chyby sú /žiaľ/ nasledujúce:
L4: v smere do Kubrice nie je zakreslená zastávka Potočná ZŠ
L13: v smere do Kubry nie je poznámka o spojoch označených po Kubru, ale len po Billu. Je to neprehľadne, aj keď v zásade to ujde.
L15: premiešané farebné zobrazenia u jednotlivých smerov. Nie je dodržaná farba.
L16: zakreslená neexistujúca zastávka na Nálepkovej s smere na Sihoť.
odpoved, preco nebolo vidiet #85 odkedy bola preradena do zalohy som nasiel na www.mestskadoprava.net ,autobus bol preradeny na MHD do Puchova, asi ako docasna vypomoc, tak ako sme v r. 2006 poziciavali autobusy do Povazskej Bystrice. tak dufam ze nam #85 vratia v dobrom stave;-)
vodic je dnes velky pan... on sa s nejakymi tabulkami predsa ....oneee.... zdrziavat nebude... potom nestihne dofajcit svoju oblubenu cigaretku v kabinke... ?
noo v sobotu som aj ja s nim isiel na l.1 a vzadu mal tabulu 3, to bol neaky mlady, ale ked som isiel minuly tyzden, tak tam bol iny vodic a ten nosil cely den bielu stranu tabule
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Agent007