Vladimír: Tak to žasnem. ? ? ? Tak to by DPB minul mailand na ospravedlneniach. Aj keď v Bratislave je to s dopravnou situáciou komplikovanejšie. Veď aj dnes, som žasol, poobede o 16:30 a Račianskom bez zápch, dokonca autá stihli prejsť na zelenú. Nemuseli prechádzať na oranž či až červeň, čo je v BA bežné.
? ? ? ?
J
Avšak nie je Teplička náhodou súčasťou mesta Žiliny? Ako by inak mohla dať Žilina daňové úlavy z dani z nehnuteľnosti a iné dane, ktoré spravuje mesto?