Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Pajo #258330:
Len či. Že tie linky prevádzkujú ešte neznamená, že to bude aj v zisku. Viz. letiskový express na Nivy.
Reakcia na: Jaroslava54 #258334:
Keby ste to poslali kompetentnym, mozno byt to malo aj nejaky ucinok, narozdiel od toho, ked to napisete na web, ktory v meste neprevadzkuje ani jednu kolajnicu.
Vážení kompetentní, obyvatelia v okolí obratiska L4 na konci Dúbravky sa od 1.7.2026 ocitli v inom svete -ĎAKUJEME. Totiž od 05:00 do 24:00 boli doteraz vystavení každých cca 8-10 minút neznesiteľnému hluku - škripotu každého druhého spoja obsluhovaného starými súpravami, pričom niekedy trvalo jedno škrípanie aj 25 sekúnd. Intenzita škrípania určite nie je v súlade ani s hygienickými normami i vzhľadom na fakt, že stovky bytov sú vo vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov, čo má evidentný negatívny dopad na zdravie obyvateľov danej lokality. Žije tu značné množstvo seniorov aj mladých rodín s malými deťmi, ktorí , žiaľ, väčšinu času musia tráviť v bytoch a tento hluk zďaleka neprospieva zdraviu. Preto chceme veriť, že aktuálny prázdninový stav zostane zachovaný aj od septembra 2026.
Reakcia na: Klepeto #258332:
To je už dosť dlho...
Jednalo sa o 6106...
Reakcia na: 810zssk #258328:
vtipna nemcina. Man kann maximal 2 Gepäckstücke. Inlandsversand SVK ist erlaubt 😃
Reakcia na: 810zssk #258328:
Slovaklines zjavne z BTS začína pekne profitovať 😉
Reakcia na: Klepeto #258323:
Ale ved nejake kolaudacie zastancov VOSR nezaujimaju - dolezite su vyhlasenia a fotky, co tam po nejakej pravde 🙂
Reakcia na: TomJ #258326:
Veď to.
Kľudne mohla ísť N80 po Šafko cez centrum a potom buď most Apollo alebo SNP do Petržalky, keď už po Starom moste nemôže. Ideal by bola N1 električková. Kľudne aj s kachnami ak sa boja vandalizmu. Síce neviem či je prejazdná aspoň jedna koľaj v obratisku v noci.. Potom jedine obojsmerka a točiť ju cez úvrať.
Reakcia na: david11 #258325:
Dúbravka má aspoň súbežnú N34, ktorá už teraz ide 22:59 z Dúbravky. Stačilo by potom pridať spoj o 4:30 zo stanice a ak by chýbal večerný spoj do spodného centra (Šafko a okolie), tak posunúť prvé dve N33 z DD tak, aby išli z Lanfranconi až po prejazde N34. Petržalka nemá v trase električky alternatívu, keďže všetky nočné busy idú cez Most SNP.
Reakcia na: Eric Cartman #258324:
No vďaka tomu ide prvá L3 do Petržalky až o 5:07 z centra. To je fakt dosť neskoro. Posledná L3 z Petržalky tiež dosť skoro končí 22:59. Nič iné totiž potom zo spodného centra najkratšou cestou do/z Petržalky nejde. Z Tyršáku tiež jedine peši.
Dúbravka sa teda nemá načo tešiť po vybudovaní nociarne či malej vozovne. Osekaná obsluha bude potom pravdepodobne aj tam.
Reakcia na: cica #258322:
Jediné čo funguje je odstavovanie vozov v obratisku kde aj nocujú...
Reakcia na: kecho #258321:
Akurát stále neskolaudované. 😉
Reakcia na: pharel #258320:
To už dávno funguje.
Reakcia na: pharel #258320:
To tiez este nefunguje? Ved na petrzalskej elektricke je predsa vsetko hotove 😂
Ahojte, neviete pls kedy sa uz spojazdni elektrickove deop v Petrzalke? Dakujem
Reakcia na: gejza #258317:
Az mi slza ukapla od tej dokonalosti (aj v diskusii pod clankom ako obhajuju neobhajitelne)...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.