Reakcia na: Pajo #254934:
Napr. minulú stredu bola jedna K2S na zastávke Centrum smer HLS natrieskaná krátko po 13tej (ešte pred začiatkom posilneného intervalu), ale je to naozaj ako kedy. No maximálne by si ušetril 1-2 vodičov a 1-2 kačice, čo reálne žiadny rozdiel nespraví a akurát sa zhorší ďalšia linka
Áno, teraz keď je to extrémne zúžené tak je to nepochybne neprijemné, ale to je predsa spôsobené tým že budúca čakáreň / prechodová chodba je vo výstavbe a teda ten priestor neprístupný.
Podobnosť s tým ako svojho času organizovali regionálne autobusy čisto náhodná.
bobitwo
Stále to vieš riešiť, tak, že tie autobusy by zastavili na železničnej stanici a nabrali len ľudí, čo tak ozaj potrebujú cestovať
Reakcia na: Dave117 #254914
A o koľko ľuďoch sa v tomto prípade bavíme? Lebo napríklad Slovak Lines, tak jeho autobusy zastavujú aj na Hlavnej stanici. Čo som to využil tak 8x, tak ani raz z tých autobusov nenastúpilo/nevystúpilo viac ako 5 ľudí na Hlavnej a to rátam aj seba do toho množstva. Väčšina preferuje AS Mlynské Nivy, či už pred Hlavnou stanicou, alebo Mostom SNP.