Prešovská SAD hrozí zastavením dopravy v Bardejove
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=25.3.2006/18478P
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=25.3.2006/18478P
ale MHD ako taku ma len niekolko velkych miest. Osobne by som rad videl MHD v San Franciscu a v New Yorku, ale najma v tom San Franciscu.
tomas1
- Inak podľa tých American Hot šRots vedľa to vyzerá buď na starú fotku alebo na ešte o trochu väčší zapadákov než Boston. ? ?