Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: draxter #11723:
No konečne prišiel, len som teda zvedavý či bude jazdiť, a vlastne na akých linkách sa bude vyskytovať.
TN-545FV to je nový voz pre našu MHD Iveco Crossway 😋
SAD Trenčín má chybu v ozname ohľadne nepremávania linky 24:
https://www.sadtn.sk/aktualita/126-vedenie-autobusovych-spojov-mhd-trencin-23-12-2018-az-07-01-2019-mimoriadna-linka-na-polnocnu-sv-omsu-24-12-2018/

- nepôjde ani spoj č. 135 s odchodom 21:45a zo Sihote do Laugaricia (som si myslel že z dôvodu nejakého prípoja na stanicu ostal, ale súhrnný CP má aj pri ňom obmedzenie 48). Treba to opraviť.
Reakcia na: draxter #11718:
Pozeral som návrh rozpočtu len tak zbežne, ale nákup nových vozidiel pre potreby MHD som tam nenašiel. Ešte si to detailnejšie pozriem, ale rád by som túto tému otvoril k rozpočtu. Snáď ešte bude tá #04 pojazdná. Fabia vyzerá fatálnejšie.
Reakcia na: draxter #11718:
Je to, ale nešťastie, najprv vyhorí Crossway a teraz Citelis? B952 tie sa nejako tomu asi vyhýbajú 😞

Aký bude ďalší? Citelis 18M? 😭

Zaujímalo by ma či ten Citelis dajú opraviť, podľa fotky nevyzerá kriticky. Zároveň mňa by zaujímalo či niekto nevie kedy príde vlastne nový autobus ktorý je náhrada za zhorený Corssway, nepísalo sa, že do konca roka, či to som zle čítal?
Takže toto je už kritické, citelis je zjavne out (škoda že nie daka 952 keď už), treba riešiť obnovu!
#04 rozbitá na novom moste, right now
Reakcia na: draxter #11714:
Samozrejme ked bol vyexpedovany z tlaciarne, tak je v tlacenej forme. Aj admin ho dostane v tlacenej forme. Ale kedze ich je obmedzeny pocet vytlackov, tak nebude volne k dostaniu v papiernictvach alebo knihkupectvach.
Reakcia na: JurajZaTn #11713:
Je aj v tlačenej forme k dostaniu? Keď tak email.
Dnes bol expedovany z tlaciarne jeden buduci krasny zberatelsky kusok: krasny velky nastenny kalendar 60x50cm "SAD Trencin 1949-2019" pri prilezitosti 70.vyrocia verejnej autobusovej dopravy na Slovensku a 70.vyrocia SAD Trencin.

Jeden kus venujem do historickeho archivu adminovi trencianskej sekcie iMHD.
Vcera nasu trenciansku MHD-cku poctil svojou navstevou sv.Mikulas.
Reakcia na: ajjo #11709:
Nič moc zmeny, až žiadne 😃

K tým zastávkam na znamenie to kde je zastávka AKEBONO? To je nejaká nová nie? O tej počujem prvýkrát. Zároveň nechápem stále prečo nie je zastávka Ľudovíta Stárka na znamenie 😃
Reakcia na: ajjo #11709:
Tá zmena linky 22 znamená, že pôjde súbežne s linkou 8 čo sa mi vôbec nezdá dobré.
Konečne zmena cestovného poriadku (síce len menšia)+ nové zastávky na znamenie!

https://trencin.sk/aktuality/od-najblizsej-nedele-plati-novy-cestovny-poriadok-mhd/
"Fun"fact: včera som sa ocitol náhodou dopoludnia na autobusovej stanici a keď som si pozeral odchody spojov na elektronickej tabuli, svietila na nej, mesiac po funuse, "dušičková" linka 32...
Reakcia na: syko #11706:
to akože záložné vozidlo nešlo cez víkend vykonať spoj 5:10 z Juhu? Kokosy na snehu, tí ľudia sa načakali, ak šli do Kubrej tak Ďalší ide 6:45. Pritom v MHT je vozov ako "nasraných" 😠
Otázky a odpovede; občan:
Dobrý deň, dňa 24.11. v sobotu (ak som si nepomýlil deň), vynechala linka č. 1 v čase 5:10 z Juhu do Kubrej. Mám ohľadom toho dve otázky.
1) akým spôsobom mesto v tomto prípade postupovalo mesto Trenčín voči dopravcovi SAD Trenčín- nepreplatenie výkonu, sankcia alebo niečo iné?
2) keďže týmito rannými spojmi dochádzajú ľudia do zamestnania a tých možnosti dopravy počas víkendov do mesta až tak veľa nie je, nemá dopravca o takom čase počas víkendov pripravené vozidlo v zálohe? Predsa len, najnovšie vozidlá MHD majú okolo 10 rokov, čiže aj napriek hádam serióznejšej údržbe už treba počítať s kadečím a pri tom tempe obnovy vozového parku a predlženej zmluvy so SAD Trenčín to bude len a len horšie.
Ďakujem za odpovede aj za zamyslenie.

Miloš Minarech:
Linka číslo 1, spoj 103, 24. 11. išiel, nešiel 25.11. v nedeľu. Pri pristavovaní na linku, došlo k poškodeniu hadice pri "bufíku". Pre časovú náročnosť nebol spoj zabezpečený. Táto informácia je z dispečingu SAD Trenčín. Spoločnosť SAD Trenčín, poskytuje mesačný výkaz o vynechaných spojoch a dôvodoch ich vynechania. Dopravcovi sa platia výkony, ktoré sa zrealizujú. Po predĺžení zmluvy sa realizujú stredné opravy 4 vozidiel ročne. Ak oprava bude väčšia, ako je stanovené v zmluve s dopravcom, pristúpi sa k opatreniam na odstránenie týchto nedostatkov (hlbšia oprava vozidla, kúpa nového vozidla a pod.).
Reakcia na: JurajZaTn #11700:
Nas kolega v historickej uniforme CSAD vyrobenej v r. 1981, z archivu SAD TN. V tejto uniforme sa budete moct zajtra odfotit.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.