Nikde neviem nájsť nový CP TREŽ. Máte nejaké informácie? Na webe ZSSK sa píše k zmenám od 11. 12. 2011: "zastavenie dopravy na TREŽ (Trenčianskej elektrickej železnici), ktorú preberá záujmové združenie vytvorené obcou Trenčianská Teplá, mestom Trenčianske Teplice a občianskym združením prevádzkujúcim Čiernohronskú lesnú železnicu" http://www.zssk.sk/sk/aktuality/zmeny-a-novinky-v-grafikone-vlakovej-dopravy-gvd-20112012
Že doprava t.č. zastavená. Kedy a v akom rozsahu ju pod novým vedením obnovia?
Jedine co som si vsimol, ze do roboty nechodim linkou 25 s crosswayom. ale s harmonikou. Rano o 08:10 z juhu ? ? . A linka 24 tiez prichadza harmonika k Laugu. Co ale robia tie crosswaye netusim, nemal som zatial cas to zistovat.
Redesign: admini, prečo sa pri prehliadaní jednotlivých vozidiel už nezobrazujú na spodku aj fotky vozidla? Človek aby si teraz hľadal podľa čísla, či dané foto existuje, alebo nie. Takto sa fotogaléria míňa účinku, keď k popisu daného vozidla nehodí hneď fotku.
A potom, nejak nie je doladené zobrazovanie typov vozidiel, tabuľka zasahuje až do bočných červených pásov, EČV sú nečitateľne rozhádzané do úzkeho stĺpca, zato typ vozidla požíva excelentný priestor. Chce do nejaké úpravy a prispôsobenie oknu.
Píšete, že medzi novinkami je zobrazenie nízkopodlažných vozidiel červenou farbou - áno, v BA som si to všimol, ale v TN sme ostali pri "i"-čku. Čo tak to zjednotiť? Lebo takto to nie je novinka.
Mapy: TN sa mohol pochváliť najlepšou historickou zbierkou schém MHD, ale okrem aktuálnej iné nájsť neviem. Budú nahodené späť?
Len konštruktívna kritika nás posunie ďalej, tak dúfam, že sa to čo najskôr zlepší, tak nech to nikto neberie osobne, ja som adminom za ich robotu vďačný. ?
...uz som asi stary a nemam rad zmeny,nuz musime si na tento design ? zvyknut,nic ine nezostava...,ale pokial nezmenim dizajn autobusu z vonku tak je dobre ? A ku tomu napisu-Zivotne prostredie vam dakuje,ze jazdite s MHD! -to by som bral na autobus!!!(mam pocit ze nech je kriza akokolvek velka,ludia auta neodstavia ani koli cenam phm...).
Musím si na toto nové zvyknúť, ale keď som sem prvýkrát klikol, tak som to zavrel a išiel som na MHD stránku ešte raz, lebo som si myslel, že som niekde inde
Ahojte chlapi, tak ako sa Vám pozdáva nový dizajn imhd? ?
Re #6867 Marek6283: tiež si to v práci niekedy myslím, ale to je tým, že jednáme s ľuďmi a preto neexistuje univerzálne dobrý prístup vždy, a aj my sme ľudia. Tak klobúk dolu, že si to priznáme, ale nevešaj flintu, ako ťa poznám, vždy pomôžeš keď môžeš, a to sa ráta vždy, aj keď výsledok je niekedy v nedohľadne. ?
...nema to vyznam...su chalani co im vynadaju,ini si urobia srandu a maju pokoj,a ja somar sa snazim vsetko rozumne vysvetlit ale to je na nich vela,oni maju svoju pravdu a co tam po soferovi...ved si videl dnes sam...a aky som mal krasny den az do posledneho spoju(aj karty som nabijal s radostou)...asi si dam na kabinku nalepku-toto vozidlo vedie hluchonemy vodic a bude ? ,a ked mi do vozu nastupi opilec ci vreckar...budem este aj slepy... ? ,asi si zoberiem neplatene volno do konca zivota ? ,ale nie,len uz nech ma nenicia...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.