Reakcia na: milan005 #904:
ja by som navrhoval, aby L16 premávala takto: Rybáre - Hanzlíkovská - Kasárenská - Old Herold - Hasičská - Rázusova - Opatovská VÚO.A hneď by sme videli, ako by bola využitá. Samozrejme, nie len 1 pár spojov, ale aspoň v "x" 07:20, 08:20, 13:20,14:20 a o 30 min zase späť. ?
kvorka
Sihoť je po 21:56 v "a" stále nedosiahnuteľná, opačne sa po 21:47 človek nedostane, ale zato má bohatú nádielku o 20:45 a 20:47 a 20:54 a 21:02. Keď za 17 min idú 4 spoje, ale potom len 21:17 a 21:47. A nič viac.
Ale Kubra má luxusné spojenie v "a" 21:18 a 21:35 a 22:18 a 22:35. Síce opäť žiadny dokonalý preklad, ale po 22:00 hneď dva spoje, čo nemá žiadna mestská časť!