Prisla Zima,i ked nie ako v ruskom filme,no vonku (-9 `c),odmietali my pracovat valce na zadnych dveroch a ohriat vnutro autobusu cele rano bol problem,kazdy uzimeny a v tom mi oci padnu na kocku v minisukni(no pasovalo jej to a oci potesila) ,reku hned mi je teplejsie a ak chcete aj kurenie vypnem ? ,este ked vystupovala kazdy krutil hlavou,ta musela ist minimalne na pohovor sekosky ? ?
kvorka
Inak chalani, chcem sa trochu diskusne vrátiť k Ikarusom. Náš voz TN-715AM (ex TNA-10-34) mal určite vymieňaný zadný článok. Pôvodne totiž jazdil na poslednej náprave s diskami totožnými s prednými kolesami (http://imhd.sk/tn/galeria-media/Vyhladavanie.html?&ghg=&ghv=6656#62439-TN-715AM-linka-22-Autobusova-stanica), neskôr však s trilexkami (http://imhd.sk/tn/galeria-media/Vyhladavanie.html?&ghg=&ghv=6656#78651-Ikarus-280-na-linke-1)
Keďže trilexáče boli staršie a vzácnejšie, je nelogické ich nasádzať za kruhové disky. Naviac vlečka aj z vnútra pôsobila, že je zjavne z iného vozidla. Podľa môjho názoru je z toho odkúpeného Ikarusu z Kladna #18 KDA-06-15 (http://www.ikarusy.net/foto/foto.php?id=10123&res=1). Podľa diskusie na k-reporte tento voz skončil na 100% v TN, ale v prevádzke sa nikdy neobjavil.