Reakcia na: Marek6283 #5897:
Presne tak, musíme veriť a držať im palce, aby z ich výrobných liniek zchádzali vozy, s ktorými bude radosť jazdiť a ktoré budú naše, SLOVENSKÉ❤ Kto vie, možno raz príde éra "troligáčov"... aa docela som zvedavý na ten kĺbový autobus, ktorý by mal vyjsť na svetlo sveta v blízkej budúcnosti?
Juraj
- Ved nevieme presnu etapizaciu rozbehu firmy.
- Keby sme aj vedeli, nevieme pocet pracovnikov v jednotlivych etapach.
- Keby sme aj vedeli pocet pracovnikov, nevieme, kolki z nich bude chodit autami, kolki primestskou dopravou a kolki MHDckou.
- Keby sme aj vedeli, kolki sa odvezu MHDckou, nevieme, kolki z nich prestupia zo smeru od Dubnice z primestskej na MHD na zeleznicnej stanici, kolki pojdu z Juhu a kolki zo Sihote...
- A keby sme aj toto vsetko vedeli, nevieme, ci mesto bude podporovat linky MHD k AUO.
Nemame ani trochu relevantne podklady, v podstate na aspon trochu kvalifikovany navrh nemame ziadne informacie.
(Mozno my nie, ale Milan001 ich urcite ma! Inak by taky navrh svetu neukazal. Milan, prezrad nejake tajomstvo, co vsetko vies?)