Reakcia na: kvorka #1998:
To mala byť asi súčasť Švajčiarska pod Tatrami ☺ . Píšeš asi 1997- takže pred voľbami, toto bolo potom jedno z menších Mečiarových megalomanstiev ( menšie než Pasienky či Claudia Schifferová.... ? )To zrastatnie TN s DCA mal v pláne aj niektorý kandidát na primátora v r. 2006- vytvoriť aspoň 100- tisícovú aglomeráciu z nášho pekného mestečka ?
milan005
#01-L18
#02-(vsetky byv. spoje p. Krala)L8,13,15,21,28
#03-L2,6,13,16
#04-L5,6,11,15,20,21,Leoni
#05-L5,8,23(negarantovana)
#21-L1
takze trochu poopravim draxterove tvrdenie;-) neni to najcastejsie #02 ale len vtedy ak Citelisy jazdia takuto postupnost ako som napisal, avsak 01,02,03,05 sa kazdy tyzden navzajom striedaju takze tam mozes vidiet kazdy z nich