Reakcia na: milan005 #1894:
Ak myslíš takého brčkavého, asi 45 rokov, ten jazdil na TN 666 AM, tak ho je škoda, bol to veľmi slušný vodič.... ? Ako je to s tými tabuľkami neviem, no mňa by zaujímalo prečo ešte stále nefungujú transparenty na Crosswayoch...
Dostať sa z MHD na PAL je kariérny postup???
?
?
kvorka
1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,16,17,18,20,21,23,28,31,32 a N1.
Ja som tiež počítal s výstavbou novej komunikácie v smere od Juhu II k shopping zóne, a preto som ponechal jednu linku, aby bola teoreticky využiteľná aj pre cestovanie ďalej do mesta. Koniec koncov, ak by potom linka od Belej pokračovala po Električnej do centra.