Reply on: neve22 #1892:
no nakoniec ma zobral ale mal reci jak koza bobkov:D a ja tiez. no ale ked chodi ten mlady tak ten chodi nacas. no mozno to je nejaky vodic "expert" co zamerne hlada jamy aby rychlejsie rozbil staru karosku a dali mu novy bus:D inac ten dopravca ma dobre busy, aj tie zalozne, minule chodila C734 a myslim ze v porovnani so zaloznymi busmi na MHD #77) bola vo vybornom stave
?
?
kvorka
1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,16,17,18,20,21,23,28,31,32 a N1.
Ja som tiež počítal s výstavbou novej komunikácie v smere od Juhu II k shopping zóne, a preto som ponechal jednu linku, aby bola teoreticky využiteľná aj pre cestovanie ďalej do mesta. Koniec koncov, ak by potom linka od Belej pokračovala po Električnej do centra.