S ohľadom na môj súkromný prieskum v MHD uskutočnený počas mojej dovolenky v TN, by som odporučil nasadenie vozidiel takto:
1 - #21 a #51 na celodenných poradiach, prednostne do Kubry a Trens
8 - #52 na celodennom poradí
15 - #53 v špičke, v sedle na L1
Vozidlo #54 by som dal na L11, áno kvôli zvýšeniu kapacity a predídeniu ešte väčším meškaniam.
Je hlúposť, aby kĺby v sedle stáli, keď najmä v poobedňajších hodinách je ich nasadenie na linkách minimálne do 19:30 určite potrebné. Ak by bol dostatok kĺbov, L1 a L8 by mali byť úplne kĺbové, alebo minimálne polovica spojov.
1 - #21 a #51 na celodenných poradiach, prednostne do Kubry a Trens
8 - #52 na celodennom poradí
15 - #53 v špičke, v sedle na L1
Vozidlo #54 by som dal na L11, áno kvôli zvýšeniu kapacity a predídeniu ešte väčším meškaniam.
Je hlúposť, aby kĺby v sedle stáli, keď najmä v poobedňajších hodinách je ich nasadenie na linkách minimálne do 19:30 určite potrebné. Ak by bol dostatok kĺbov, L1 a L8 by mali byť úplne kĺbové, alebo minimálne polovica spojov.
milan005
inak vraj kedysi u SAD uz robil, neviete niekto na akej linke chodil? ci odisiel alebo ho SAD prepustila? ani by som sa necudoval pretoze SAD ma radsej vodicov "expertov" ktori maju povestne mena ale nie kvoli svojim dobrym cinom ale kvoli chybam ktore dennodenne robia dobrych vodicov si nevazi. ja osobne by som navrhol zvysit plat vodicom ale na ukor pokut ktore by sa udelili nenapravitelnym a to by sa vlastne vratilo tym poriadnym