Reakcia na: TomoSK #16540:
Veď linku 2 ste sami tak spravili, že ráno ide na Sihoť. A toto nebude unikátny variant linky 24? Nejak si odporuješ.
Á prvá paprča dolu. Máš niečo? Však píš a neschovávaj sa za svoju paprču.Hrdina.
draxter
8 končí pred 21.
4 prichádza o posledné spoje v každom smere.
7 Zlatovce okrem špičky pracovných dní prichádzajú komplet o linku 7
Priamy jeden spoj zo Záblatia do Laugaricia v "X"
Prečo sú spoje ráno pridané na linku 24 a nie na linku 2? Odchod v Biskupiciach z iného nástupišťa urobí zbytočný chaos. Na 2 by to bolo ideálne.
Predĺženie k Maxu na 23 a 2 je správne.