Reakcia na: N/A #16006:
ahaaaa, kamaráti Minárik a Mihálik
a "musí to byť" v poriadku. To ako Horkýže slíže - dvaja ožratí roboši
a ak to tu čítajú dôležití ľudia na meste, ako tvrdíte, tak by ste sa mali za svoje vyjadrovanie a pomýlené názory hanbiť!
N/A
Milý capaCity, či kuacapaca, ak tu teda pre toto nik nezakročí / občan je fašista/ môžeš sa tešiť. Nevyhrážam sa, stačí keď sa budeš ráno pozerať ráno do zrkadla. A pre pár drobných sme fašisti!!! Či o kom vlastne slintáš?