Do roku 2025 želám veľa zdravého rozumu, záujem mesta na rýchlom zlepšení dopravnej situácie, nielen cyklochodníky a parkovanie! Ideálne 3 kĺbové vozy pridať a dohliadnuť na to, aby stanica konečne išla v termínoch. Nech to nie je ďalšie obchodné centrum, pri ktorom je náhodou zastávka.
Želám si nové zastávky Brnianska, Psotného a Kaufland smer centrum!
rekonštruovať vo veľkom počte v súlade s normou a osadením el.tabul na najvyťaženejšie zastávky
Dobudovať stvorpruh až po kruháč pri Laugaricio
Vyriešiť križovatku gen.Svobodu x Saratovská.
A vodičom tisíce km bez nehôd.
Želám si nové zastávky Brnianska, Psotného a Kaufland smer centrum!
rekonštruovať vo veľkom počte v súlade s normou a osadením el.tabul na najvyťaženejšie zastávky
Dobudovať stvorpruh až po kruháč pri Laugaricio
Vyriešiť križovatku gen.Svobodu x Saratovská.
A vodičom tisíce km bez nehôd.
aj ked nepojdem so 404, tak Stastny Novy rok a pekne spomienky prajem vsetkym co to citaju. P.S. : Oskorusovicu dones 10teho na depo
, skrátka teória s podmienkami aké sú tu neide v súlade a takýchto vecí by bolo viac...Sľubované odstránenie spomaľovacích klobúčikov pri Svojpomoci pred pustením 2ky na Noviny z Jesenského nikde, orez trčiacich konárov do autobusu nikde...narobili sa len ďaľšie problémy a my stále čakáme kedy ?!?!?!
Marek6283