Reakcia na: Richman #15020:
Mám komplet všetky linky. Viem poslať na mail.
no nech som na smiech, idem skúsiť tiež. Marek, nepridas sa?
Už to tu vrelo viac než V-éčko ale treba to skludniť no zase sa lúčiť?! nevydržíš ako ja keď som odišiel z MHD a som sa vrátil...napriek trápeniam to skrátka milujem a Ty toto tu tak isto !!!
kvorka