Reakcia na: draxter #14914:
To mi je riadna neznáma tieto vozy
A prave preto je tam jedna minuta.
Na zeleznici vidia zamestnanci v CP aj polminuty, cestujuci vidi opat len cele minuty.
. A keď toto všetko už vidí aj slepý Mišo tak to je podnet na výraznú sebareflexiu....
TomoSK