Reakcia na: tomas153cv #14901:
A ten odpor rastie,od 1.11. keď to zistí bežná väčšina alebo dňa predtým (kedy tipujem že snáď na zastavkach bude aj nový CP, zistia ako to celé je. Plus tá výborná cena a problémy s kartami dopravcov....ale ako povedal slepý,uvidíme.
. A keď toto všetko už vidí aj slepý Mišo tak to je podnet na výraznú sebareflexiu....
, karavána ide ďalej, alebo soudruzi zo SOR...
A napokon, veď nie sú aj nejaké ušetrené z roku 2016?
Michal Mazánik