Reakcia na: TomoSK #14835:
Nuž, žiaľ aj tá Jasná je výsledkom toho, že pri stavbe kruháča a podjazdu sa na toto nemyslelo. Naopak, je krásne vidno ako Žilinská ul. už pri výstavbe obsahovala zastávkové niky, ktoré sa síce nikdy nevyužili, ale ak by sa raz MHD presmerovala, sú tam.Akonáhle bude existovať, tak je informáciou, ktorú si možno podľa infozákona vyžiadať.
Rád by som ho totiž videl.
milan007
Chce to kasselaky a opravu povrchu, prístrešky, na úrovni 21. storočia. Vezmime si rok 1993, nové oznacniky v meste, prístrešky so sedením...potom tie bus stojany ale mobiliáru sa toľko nedostalo.