Reakcia na: Viko #14297:
Len si domýšľaš, lebo práve takáto analýza mala existovať zvýšeniu a zjavne neexistuje. A tu je zásadný problém materiálnej stránky, formálnu už potom nebudem komentovať, popísalo sa tu toho dosť a všetky dostupné info subuz tu....
Oponujem však voči filozofii "jednorazového lístka" v podobe, v akej existuje dnes. Aj keby mal stáť súčasných 40 centov, takisto by sa mi jeho existencia nepáčila... Pretože z nej ťažia cestujúci, ktorí majú priamy spoj. V praxi:
kvorka