Reakcia na: ajjo #12778:
Nemyslím si, že by bolo múdre k termínu zmeny dopravcu meniť ešte aj CP. Samotná zmena dopravcu je sama o sebe taká náročná a predstavuje toľko zmien pre personál aj pre cestujúcich, že bude dobre, ak aspoň niečo bude fungovať bez zmeny.
Je to však základná informácia, bez ktorej bude chaoz pri nástupe a platbe. Divím sa organizátorovi.
Vladimír