Reakcia na: S499.1023 #10161:
...no veď práve... Naordinoval by som im povinne jeden deň napríklad na 13A vo Viedni s kĺbovým MB Citaro a potom by sme si mohli podebatovať, čo je prejazdné s kĺbom, a čo nie...?
Neviete či pôjde zajtra tým 7:05 alebo tým 7:20?
Richard Ščepko
Ďakujem!