Reakcia na: Richard Ščepko #10194:
Zdravím, umiestniť osvetlenie na ten stožiar nad prístrešok bol výborný nápad. Veľmi sa z toho teším ? .
Ďakujem za ochotu a určite sa potom na osvetlenú zastávku prídem pozrieť.
Ešte raz aj v mene ostatných cestujúcich ďakujem.
veru nie je!
Richard Ščepko
O tej Bratislavskej viem od chalanov z útvaru. Osobne si myslím, že Bratislavská by mala byť obsluhovaná. No pripúšťam, že je to hlavne pocitová vec. Dufam, že bude mať svoje opodstatnenie.
@Marek6283: Niečo nové nie je?