Reakcia na: Richard Ščepko #10194:
Zdravím, umiestniť osvetlenie na ten stožiar nad prístrešok bol výborný nápad. Veľmi sa z toho teším ? .
Ďakujem za ochotu a určite sa potom na osvetlenú zastávku prídem pozrieť.
Ešte raz aj v mene ostatných cestujúcich ďakujem.
syko
Zosúladenie taríf MHD a PAL najneskôr od 1. júna, možno aj skôr. Nejaká linka po Bratislavskej od 1. alebo 15. marca (štyrikrát denne do Laugarícia linka číslo 16) a posilnenie spojov do Istebníka.
Videozáznam:
https://youtu.be/m-3Xe_kAbR4?list=PLs6lCQKlaYiPlR4l3BJ1nXWs8cnyFiI5m&t=10208