Neviete niekto prosim kde sa poobede objavuje Citelis? Lebo chodim uz treti den 1 tkou co ide z juhu o 7:20 a tam isiel len v pondelok a uz nesiel a skusam uz druhy den 1tku skorsiu co ide 7:05 a tam tiez nejde... neviete niekto prosim?
Neviete či pôjde zajtra tým 7:05 alebo tým 7:20?
syko
Zosúladenie taríf MHD a PAL najneskôr od 1. júna, možno aj skôr. Nejaká linka po Bratislavskej od 1. alebo 15. marca (štyrikrát denne do Laugarícia linka číslo 16) a posilnenie spojov do Istebníka.
Videozáznam:
https://youtu.be/m-3Xe_kAbR4?list=PLs6lCQKlaYiPlR4l3BJ1nXWs8cnyFiI5m&t=10208