Reakcia na: SZKV #6525:
keby si si dal vyhladat nejake obrazky klbovych autobusov MAN, mozno by si aj sam na nieco prisiel....http://www.bustreff.de/bushandel/druckansicht.php?id=823
http://www.omnibusse.de/BusseGebraucht/MAN-SG-242.htm
http://www.bilnorge.no/export/bb_12484.jpeg
S499.1023
Dromedár: Slint, slint, bluééé, Éljen a MÁV, legjobb vasút Európában, ZSSK - SBB Východu, Prešov a Vilnius jsou nejlepší DP na světě,je to takhle: Ikarus je Volvo.¨
S499.1: Plácáš nesmysly.
Dromedár: Já jsme chudáček laik, nemám si to kde prostudovat, prosím o zasvěcení do problému.