Reakcia na: Peter K #3767:
Take jednoduche ti nedochadza? Ved MHD je predsa tym lepsia, cim menej spojov na nej jazdi, ved ked jazdia, tak produkuju stratu, cize cim menej spojov, tym menej straty, cize tym viac zisku ? Idealna MHD = ziadna MHD - take jednoduche nechapes?
Vladimír
Re #3744 Miloš: Skláňam sa pred umením Tvojej demagógie, pretože také niečo sa skutočne nedá naučiť, s tým sa ale treba narodiť...
Keby si si opäť prečítal Ondrejov príspevok, tak by si vedel, že písal o zastávke Na Hlavnej. Ako si vôbec predstavuješ, aby boli linky na Hlavnej ulici koordinované? A naviac, pre koho by mali byť koordinované? Pre tých, čo idú jednú zastávku k Trojici? Cestujúcemu je predsa jedno, že idú za sebou L11 na Rúrky, L22 na Šidlovec, L12 ba Sibírsku a L13 do Ľubotíc (napríklad), pretože každá ide iným smerom. Prekladanie intervalov má zmysel pri smerovo príbuzných linkách, t.j. napríklad aby sa rozumne rozložili spoje smerom na Kalváriu a pod.
Re #3747 Papyr: Inými slovami, ale to isté. Súhlasím.
Re #3750 Miloš: Ahááá... Tak sme sa dostali k veci. Takže DPMP robí základnú chybu v tom, že jazdí pričasto? ? Na toto nemá zmysel odpovedať. Nechaj si niekym vysvetliť pojem "výkon vo verejnom záujme".
Re #3752 Miloš: V živote som na pôde odprezentoval plno plno zlepšovacích návrhov a veľká časť z nich je z nich dnes realitou. Podobne sú na tom Papyr a Pete. Takže o pochlebovaní radšej mlč.