Reakcia na: mato38 #20030:
Dakujem, tie nemam...nie zeby som dnes mal nejak vela sice...neskor to hodim...dnes bola nejaka zvlastna vyprava, okrem 306 robiacej dalsiu celodenku na L22 boli na linkach aj 383 a 332...rano vlastne nesli dlhe nizkopodlazaky na celodenkach, kde nemuseli. 319 bola von tiez a ked som neskoro zbadal L35 rano na 222/9 tak som si povedal, ze nevadi, je to nizkopodlazny, poobede pozriem na L17 ci 354 a 359...nakoniec isla 351. Aj na L41 isla nocna zaloha 373. Takze ktove, kolko sa zase od rana zmenilo.
Polio
359 nakoniec na L21.