Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Zdravím kolegovci,
Nevie niekto či premáva na spoji linky N3 o 22:46 zo Sibírskej trolejbus?
Ďakujem ?
Reakcia na: Peter K #18838:
stratiť nárok na dotáciu od mesta? to by som rád vedel, tkorý rpedpis hovorí o takejto preklúzii v dôsledku samovôle dlžníka, dpč normálne mi zabehlo ?
Reakcia na: gabo15k #18836:
No tak pekne do Bzenova peši ? .A som zabúdol ešte dodať že včera premával na 29 Solaris. ? A aby toho nebolo málo tak dokonca dnes ráno o 7.40 na zast. Poliklinika som videl ako podniková Tatra tahala pokazenú 309.
Reakcia na: Peter K #18838:
Poznáš niekoho, kto by sa volal Hudák a bol by OK ? ?
Reakcia na: Peter K #18838:
A to takito ludia pracuju na mestskom urade... Perla za perlou.
Velebnosti, jdu blejt ☠
http://presov.korzar.sme.sk/c/6741009/presovski-poslanci-chcu-vediet-mena-zodpovednych-za-dlhy.html

„V tabuľke, ktorú nám úradníci predložili, ani zďaleka nie sú všetky záväzky. Napríklad pre dopravný podnik tu chýba 700-tisíc eur, ktoré im mesto nevyplatilo v minulom roku a neplatí ani tento rok, hoci tvrdia, že peňazí je už dosť,“ zhodnotil situáciu Vasiľ Janko (SDKÚ-DS).

Riaditeľ sekcie majetkovej a ekonomickej na prešovskej radnici Miroslav Hudák vysvetlil: „Ide o dotáciu, keďže mesto nemalo peniaze, podniku ju neuhradilo. Stratili na ňu nárok. Možno sa to ešte vyrovná v rámci strát ku koncu roka.“

... haluz roka
?
mam na mysli ten 108 ale počul som dnes ako sa šoféri rozprávali, že chcú otiahnuť havarovanú 330 do vozovne Solivar neviem či je to pravda alebo len sa o tom rozprávali
aj včera sa pokazila stará kĺbova karosa, ktorá obsluhovala linku č 18 na zastávke CHatky v smere do bzenova... a jednoducho sme išli peši. 🙂
Myslíš ten čo tam je už dlho alebo nejaký nový prírastok? ak ten čo tam je v tom prípade #108 (?)
dnes som si všimol , že vo vozovni solivar stoji nejaký trolej neviete aké tam vlastne číslo troleja stoji ak vie niekto nech napíše ? ?
Reakcia na: ALEKO526 #18832:
Potvora!!ten si príde do vozovne jak nič a ja na neho musím pozerať s plotíka ? ? .
Inač neviem či nemajú čo robiť že tam stále premiestnujú vozi ale napríklad predvčerom #78nikde a dnes znova pózovala vo vozovni .Cajorys a na takú #104 a 100 tiež nesmieme zabúdnuť.A samozrejme čo by to bol za den keby neodišiel niejaký nízkopodlažnák ako dnes okolo 15.30 na zast S3 mala poruchu niejaká 31TR.
ALEKO526: To je z akeho datumu? Dnes som tam bol a uz vedla tej 90 nestala.
Reakcia na: ALEKO526 #18827:
93 je nesmrtelna.
Dnes som bol pofotit nieco, 78 vo vozovni nevidiet, vodic 93 mi ukazoval prostrednik ?.
Inac dnes jazdili 99, 98, 93, 89. Len ako som pozeral na stav nasich ciest a hlavne zastavok, pri takomto stave dlho jazdit nebudu, a nie len tieto vozy, mame nove trolebusy a tie si nicia svoje napravy a tlmice na dierach rozmerov aj 30cm.

A aby rec nestala, kuk:
http://s17.postimage.org/v9ci9e2i7/2013_03_19_15_37_43.jpg
Reakcia na: ALEKO526 #18827:
Aj dnes chodila #93 a dokonca #89 a 91 ? a len pre predstavu ten displej vyzerá presne tak isto ako v KE.A #96 s 103 pekne čakajú na svoj osud vo vozovni no však veď sú tu aj obrázky ?
http://presov.korzar.sme.sk/c/6739016/dopravny-podnik-mesta-presov-kupi-devat-vozidiel-pre-mhd.html Tak už je to jasné, okrem Solarisov dôjde predsa aj ojazdená flotila troch klbákov zo Zvolena.
Reakcia na: Tomas PO #18821:
Viem, ale odkedy je vynovené imhd, nevidím svoje fotografie, môžem pridávať, ale nevidím ich, teda neviem, čo pridávam a samozrejme, nemôžem dávať popisy, triediť a podobne. Už som to hovoril Vladimírovi, ale nič. Skrátka nefunguje to.
Reakcia na: cajorys #18823:
103-ka v poslednom čase je tiež nezvestná.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.