Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: mbc3245 #21502:
Ide to nočákový turnus po zastávku Pod Šalgovíkom, ďalej ako N2.
Reakcia na: MPK01 #21501:
Ani na strankach DP nie je, teda predpokladam ze voz ide prazdny do vozovne.
V cestovnom poriadku chýba spoj L22 o 22:47 z Teriakoviec.
Reakcia na: scania.scania #21499:
Pokial mas ISIC prolongovany uz na tento skolsky rok, tak by ti to mali dat aj na ten. Tym padom by si aspon nemusel saskovat s fotkou a vyhol by si sa aj poplatku za novu kartu, aspon myslim.
aha tak diki a ak som student tak staci mat ISIC kartu neviete? dik
Sorry, bol som pomaly ale opat ma napada, ci ludia, ktori maju na starost stranku neuvazovali o moznosti upravit resp. zmazat vlastny prispevok.
Reakcia na: scania.scania #21495:
Zoznam predajni, kde je mozne vybavit kartu najdete tu:

http://imhd.sk/po/doc/sk/10105/Predajne.html
http://www.dpmp.sk/predaj.html
Reakcia na: scania.scania #21495:
Čipovú kartu, resp. predplatný cestovný lístok si vybavíš v pobočkách DP v celom meste. Viac na: http://www.dpmp.sk/predaj.html (časť Zoznam predajní cestovných lístkov) ?
ahoj neviete kde si vybavim cipovu kartu? dik
Ten spoj chodieval ako solo pomerne natrieskany, takze sa ani necudujem popravde.
perlička je kĺbová celodenka na L43
Reakcia na: Polio #21491:
Presne tak. Po novom to robí 222/5.
Este jeden maly detail k L12 - spoj o 6:28 zo Sibirskej nie je garantovane nizkopodlazny (po novom to robi klbova spicka).
Nevadí, tu som to nahral tak si to môžete stiahnúť (čoskoro bude aj t video z #339). Ak by dakomu nešiel zvuk v prvom videu tak to opravím.
Fotky:https://drive.google.com/open?id=0B7T8TffIoueLc2lWdDQwUXA5TXc

Videá:https://drive.google.com/open?id=0B7T8TffIoueLZmFZdEhGNkFWejg
Je to bezpečné a je to v priečinkoch prehľadne.?
Reakcia na: Pivec #21488:
Ospravedlňujem sa (všetkým) za tie zmazané fotky, ale trošku som to pokašľal v administrácii a pri triedení fotiek na schválenie som zmazal aj tie, ktoré sa mi nahrali do fóra.
Zistil som, že #99 opäť vozí cestujúcich!? Dnes bola na linke 38. Mám fotky aj video ale preto, že mi boli predchádzajúce fotky zmazané pridám len jednu a na ostatné fotky a video dám odkaz na stiahnutie. ?
Bolo by celkom fajn, keby tu nejaká iniciatívna dušička, ktorá má k takýmto archívnym dokumentom prístup, nahrala staré cp. 🙂
Reakcia na: Vladimír #21480:
Pokiaľ sa pamätám, tak trolejbus s označením 2/5 som videl ešte cez prázdniny roku 1991 (myslím, že v auguste). Potvrdzuje to aj skutočnosť, že v ozname o zmenách v MHD k 1.9.1991 stojí, že v súvislosti s prevedenými úpravami liniek od 1.9.1991 sa ruší spoj Linky č.2/5 s odchodom o 21.00 z Obrancov mieru a o 21.20 z Dúbravy.
Reakcia na: S499.1023 #21483:
Presne tak. Dopravné návyky sa tvoria roky. Dva mesiace, obávam sa, nič nepreukážu.
Za tých dvadsaťdva rokov, čo sa nič nedialo, mohli mať skúšobnú dobu aj päť rokov. 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.