Reakcia na: S499.1023 #927:
Dobre,zastávky nech sa volajú ako volajú je mi to 25 do Popradu.JA sa od TEJTO chvíle o premenúvaný zastávok nebavím.
15:34:34-Koniec diskusie o premenúvaný zastávok.
((zas také inbec*** to nebolo...))
(chcem byť v medziach slušnosti.)
pitto32
-Poliklinika-Janoušková
-Levočská-Sídlisko II
-*Mýto-*Levočská
-*Pod Kopaninou-*Marakaňa,strelnica
-Sídlisko III-Pod Bikošom,prostejovská
-Prostejovská-šmeralova,alebo prostejovská
-Jurkovičova-Poliklinika Sekčov
-Pod Šalgovíkom-Šoltésovej,cintorín šalgovík
-Čierny most-Plzenská
-
Toť vsio na moje zastávky.
Richard:Super návrh!!!
Vlado:Máju r+g displeje text na 2 riadky
(ako majú v košiciach,hore smer-ulica dole zastávky ?