Reakcia na: Pitto #4603:
och,ved som este decko ? .ja viem ze ked si ju nezaplatia tak ju nebudu mat ja som to myslel tak ze ci sa neuvazuje o tom ze T - Mobile si zaplatireklamu na autobus
ale volala sa ta zastavka kedysi davno DK VSZ, nie?

Polio
Vsimol som si ze T - Mobile ma CVR-ky aj na bratislavskych aj na kosickych vozidlach chcem sa spytat ci bude mat T - Mobile CVR-ku aj v Presove.(alebo bude mat jedno abo tie bocne nalepky to isto. pochybujem ze nebude mat neaku reklamu a mari sa mi ze tie bocne nalepky uz aj ma