Reakcia na: Pitto #4603:
och,ved som este decko ? .ja viem ze ked si ju nezaplatia tak ju nebudu mat ja som to myslel tak ze ci sa neuvazuje o tom ze T - Mobile si zaplatireklamu na autobus
ale volala sa ta zastavka kedysi davno DK VSZ, nie?

jsk
Re#4588 Pitto: No, ak by ta linka mal stat aj pri OC Optima, tak by nam to OC mohlo aj prispiest nejkou tou korunou ? .