Reakcia na: Vladimír #20290:
Takže som bol rebel, keď som si sám otvoril dopytom a nastúpil ? Aký to má dnes vlastne ešte zmysel? Či kvôli prehľadnosti sa čaká, kým dojazdí posledné vozidlo bez dopytu?
), ktorý spomínal, že k utlmovaniu premávky 9 Tr-iek dochádzalo priebežne a posledná to "vzdala" niekedy v jeseni 1987.
gabo15k