Vyberte najlepšiu fotku nitrianskej MHD roku 2020

Ktorá dopravná fotografia zverejnená v nitrianskej sekcii imhd.sk sa vám páči najviac? Rozhodnite v ankete.

Rok 2020 bol pre drvivú väčšinu z nás nepochybne jedným z najzvláštnejších. Napriek všetkým patáliám, ktoré priniesol, sa v počte fotografií s vysokou umeleckou hodnotou zverejnených na portáli imhd.sk nenechá zahanbiť ani pred jeho „zdravším“ predchodcom, rokom 2019. Aj pri všetkých protiepidemických opatreniach sa fotografom v priebehu posledných dvanástich mesiacov podarilo pre nitriansku sekciu vyhotoviť, upraviť a nahrať stovky záberov – a jeden z nich sa už čoskoro stane fotkou roka 2020.

Anketa Fotka roka sa na portáli imhd.sk poprvýkrát objavila už v roku 2018 sekciách BratislavaKošice, minulý rok pribudla ďalšia dvojica miest – Prešov a Nitra. Tento rok zostávaju portfóliom ankety práve tieto štyri mestá. Tím imhd.sk pre vás zostavil desať finalistov – ich osud je oddnes do 31. januára 2021 vo vašich rukách. Hlasovať za vášho favorita môžete v tejto ankete.

Kritériá sú univerzálne pre všetky sekcie: fotografia musela vzniknúť v roku 2019 alebo 2020 a musela byť zverejnená v roku 2020. Predminulý rok bol zahrnutý preto, lebo nie všetky fotky sú upravované a zverejňované ihneď po zachytení.

Tento rok sa pre lockdowny striedané s lockdownmi k fotografovaniu verejnej dopravy v Nitre dostali len piati autori: Henrich Kleiner, dingo, Richard Bonde, d3ko MA_XI_145, a fotografie dvoch ostatných sa finálovej desiatky nedostali. Všetkých autorov týmto motivujeme a napriek najrelevantnejšiemu výberu desiatich najlepších fotografií zo stoviek nahratých tento rok im ďakujeme, že svojou tvorbou podporujú vzhľad a prospech portálu imhd.sk v internetovom svete.

 

Nezabudnite hlasovať za najlepšiu fotku roku 2020 aj v ostatných sekciách imhd.sk:

Vyberte najlepšiu fotku bratislavskej MHD roku 2020

Vyberte najlepšiu fotku košickej MHD roku 2020

Vyberte najlepšiu fotku prešovskej MHD roku 2020

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.