Vyberte najlepšiu fotku nitrianskej MHD roku 2019

Ktorá dopravná fotografia zverejnená v nitrianskej sekcii iMHD.sk sa vám páči najviac? Rozhodnite v ankete.

Ani rok 2019 sa v počte krásnych fotografií zverejnených na webe iMHD.sk nenechá pred ostatnými zahanbiť. V priebehu posledných dvanástich mesiacov pribudli v nitrianskej sekcii stovky záberov a pod mnohými z nich je dodnes možné nájsť lichotivé a pochvalné komentáre.

Anketa Fotka roka sa na portáli iMHD.sk poprvýkrát objavila v roku 2018 v bratislavskej a košickej sekcii. V tomto roku môžeme privítať anketu už aj v Nitre a Prešove. Tím iMHD.sk pre vás zostavil desať finalistov – ich osud je oddnes do 31. januára 2019 vo vašich rukách. Hlasovať za vášho favorita môžete tu.

Kritériá sú univerzálne pre všetky sekcie: fotografia musela vzniknúť v roku 2018 alebo 2019 a musela byť zverejnená v roku 2019. Predminulý rok bol zahrnutý preto, lebo nie všetky fotky sú upravované a zverejňované ihneď po zachytení.

Vo finálovej desiatke sú zaradené fotografie od piatich autorov:

  • azda dve najčastejšie mená, pod ktorými autori fotografie zasielajú, sú Henrich Kleiner dingo,
  • z autorov, ktorí sa primárne sústreďujú na iné sekcie webu, by sme tento rok radi spomenuli prezývku DuPe,
  • v neposlednom rade uvedieme aj autorov Magdaléna ZáňováRichard Bonde, ktorí počas roka prispeli aspoň niekoľkými fotografiami,
  • za spomenutie nepochybne stoja aj autori, ktorých fotografie sa tento rok do finálovej desiatky nedostali: insider, Vladimír, MA_XI_145, a Ľuboš Bojda.
Všetkým z nich v mene tímu iMHD.sk ďakujeme za príspevky a želáme ďalšie krásne zábery v roku 2020!
Nezabudnite hlasovať za najlepšiu fotku roku 2019 aj v ostatných sekciách imhd.sk:

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.