Tak majme linky odvšadial všade a pre pár občanov a budú jazdiť linky len dva razy za deň. Potom už budete "chváliť" mestskú dopravu. Stále to vravíš na nesprávnom mieste. ZBOHOM.
Ide o priame prepojenie jednej časti mesta s druhou časťou. Presné počty Ti nikto nedá, prečo práve z Wilsona. Žiadate o to aj obyvateľov iných častí mesta?!
Kym Ty si budes tocit svoje ja si budem tocit tiez svoje ? . Len ta chcem upozornit ze terajsia kapacita spojov je dostatocna. Zbytocna linka nevyriesi to ze niekdo sa chce sem tam vozit do roboty priamo maximalne 10 minut a argumentuje vsetkym moznym, aj tymi nakupmi. ?
A ja zase ti 101 krát poviem, že ten kto sa potrebuje tam dostať, sa tam dostane aj bez priamej linky s prestupom a lacnejšie ako ty uvádzaš. A ked nejde o nákupy tak o čo ide?
O prácu?
Dávam ti návrh: urob prieskum, koľko ľudí by z vačich končín
potrebovalo do tých lohalít priamy spoj. FAKTA FAKTA A FAKTA
sem uveď. A zaneste to na mesto.
O nákupy nejde, 100-krát som to napísala. Ale o lokalitu, tak sa neopakuj. Potom sa čudujete, že ja sa opakujem, keď odpovedáte dokola to isté. Potom stále neviete, o čo ide!
No z polovice by nebol naplneny a uz vobec na konci by nebol plny. Za prve je tam ponuka dalsich 5 spojov ale s tym ty neratas a za druhe do hypertesca sa viac chodi na nakupy na autach ako autobusmi. To si mohla aj vsimnut. Za dalsie miesto hypertesca ani v okoli neboli apolia, aspon v Nitre nie, asi si mozno neves ale hypertesco je v sirsom centre mesta.
A za desat minut peso okresny urad hypertesco toz to je vykon ja max za 10 minut dojdem pri male tesco aj to musim ist rychlo.
Tak nech tí menej imobilní spíšu petíciu a pošlú na mesto. Na tomto fóre to nevyriešiš. Alebo nech chodia nakupovať do malého Tesca. Tam môžu ísť cez priemyslenú ulicou ku Mlynom. Keď len ide o nákupy. Ty aj tak budeš chodiť pešo
Žiaľ neviem, kto ma to žiada. Treba sa nad tým zamyslieť, prečo to toľka žiadam. Jedná sa o MHD, Linku25 alebo zriadenie novej linky smer Wilson-Hypertesco. Najľahšie je žiadať prestať o tom hovoriť ako to riešiť. Ak v tom neviete pomôcť, tak nežiadajte. Ani ja konkrétne Vás nebudem žiadať.
9Re #7570 pavuk:
Kto chváli bývalú Linku9? Vtedy neexistovalo Hypertesco a boli prázne polia tým smerom. Načo by kedysi 9 jazdila tam? Spamätaj sa chlapečku. Mesto sa mení a služby MHD to akosi netanguje a nereorganizuje dopravu.
Podľa mňa by bol autobus naplnený z polovice a na konci preplnený. Časovo je 10 minút veľa, za ten čas prejdem aj pešo naprieč z Okresného úradu k Hypertescu. A nie 10 minút čakať a potom 10 minút ešte jazdiť. Dokopy je to 20 minút a ešte sa musím dostať k Okresnému úradu, zas len pešo, alebo čakaním na autobus + cesta, zas prirátaj 20 minút. Spolu je to 40 minút a to ja už môžem sedieť dávno za PC v práci. Ja, ale čo tí menej mobilní? Stále na nich nemyslíte, žiaľ! Spokojný z odpoveďou?
Alebo skúša, že ktorý sa najskôr naštve a a urazí ju. Stačilo by reinkarnácia Miloša Kopeckého (doktor Strossmayer) a jeho reakcia na vetu sestry Huňkej: "My vždy dávame po operácii dolzín!"
Linka 25: Veď devinkou si sa tiež nedostala ďalej ako dnes 25
tak čo ju chváliš. A naozaj už mlč lebo stále viac to smeruje k tomu že niekto Ti napíše niečo podobné.
A čoraz viac mi pripadá táto diskusia s tebou ako dialóg
medzi Janžurovou a Kopeckým v prvom dieli Nemocnice.
Re #7568 PeterDi: Na základe včerajšieho rozhodnutia sú zmeny v CP vybraných liniek presunuté z 1.3. na 8.3.2008. Zmien bude aj pre cestujúcich viacero (viacmenej ale všetky pozitívne, myslím...), v turnusoch však oveľa viac. Celkom nanovo budú preturnusované krškanské linky, čo je prvým krokom k tomu, aby sa v prípade potreby dal väčší počet spojov na L14 vykonať sólo vozom namiesto kĺbového. Takže nespíme, ale robíme. Pre kĺby na L2 však treba ešte aj krok druhý, a to kompletne preturnusovať linky 2 a 7, čo k 8.3. určite nebude, lebo to nie je robota ani na hodinu, ani na deň, ani na týždeň.
to ty asi nieco beries.ked nevidis ze stale je ten isty problem a neriesi sa len sa oddaluje ale JA SA PYTAM DOKEDY??lebo uz sa na to nejak dlho caka na tie zmeny nemyslis??
Bracho,ty niečo berieš?ak hej,tak zmeň rýchlo dílera,lebo ti začal dávať nejaký humus-aby si mal na 2ke tolko pýtaný klbák,je treba zmeniť OBEHY VOZOV na turnusoch.Čiže aj keby bolo na dvore 100 klbákov,tak to bude prd platné,lebo najprv sa musia urobiť spomínané zmeny v turnusoch.Dočkáš sa,všetci vieme,že na 2ke by sa klbáky uživili.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Linka25
Kto chváli bývalú Linku9? Vtedy neexistovalo Hypertesco a boli prázne polia tým smerom. Načo by kedysi 9 jazdila tam? Spamätaj sa chlapečku. Mesto sa mení a služby MHD to akosi netanguje a nereorganizuje dopravu.