Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: SiTy #6894:
No tak napríklad ja som dnes ráno išiel vo vykúrenom Ikaruse, kúrilo sa dokonca aj vo vlečke ?
Inak neviem ci niekto zacul ale dnes v spravach radia expres bola reportaz aku hnusnu spinavu a smardlavu a nevykurenu MHD ma Nitra a za toto plati obcan 16sk !!!!!!!!!!!!!
Reakcia na: VLK #6880:
Žeby "ťechnologija vozvratnogo inžiňeringa"? 😃
Uz treti den sa neda na trznici dobit EZCK na PCL kto mi vysvetli kedy to bude mozne? Ale dnes revizori chodili jak divy,ze?
Reakcia na: Linka25 #6883:
V tomto príspevku #6759 máš jasne popísané, ako prestúpiš bez prechádzania križovatky, keď už nie si schopná sa toho dovtípiť sama, tak prečo KLAMEŠ, ty...
Reakcia na: Tootti #6887:
Ja som sa nesťažoval na nedostatok liniek do Tesca, napísal som len holé fakty ?
Reakcia na: Linka25 #6883:
Este raz tu napis nieco o financnej nevyhodnosti prestupovania, tak navrhnem aby ti udelili nobelovu cenu za blbost. Ked niekto tak casto chodi MHD ze potrebuje priamu linku tak sa mu oplati PCL a ked si ho kupi tak priamu linku nepotrebuje. Pardon, za mierne divnu formulaciu 😃
Reakcia na: Linka25 #6872:
V com by bolo zlepsenie precislovanie danej linky? Okrem toho ze by si niekolko ludi poplietla. Ver mi ze polky ludi je JEDNO ci su busy cislovane v rade.
Reakcia na: Dušan #6886:
vydupte v si v Tescu Tesco bus , je to doprava zdarma, tak ... rychlo do Tesca ?
Pre Linku25: Wilsonovo nábr. nie je jediná časť mesta , ktorá nemá spojenie s oblasťou hypertesca. Takéto spojenie nemá ani Zobor ( s výnimkou 3 odstavných spojov L25 za deň) a ani Čermáň a tiež tam žije dosť ľudí i starších. A čo majú povedať taký Lukov dvor a Párovské Háje, mestské časti Nitry? Tie nemajú dokonca cez víkend vôbec žiadne spojenie s mestom a nevyskakujú toľko. ?
V každom prípade s požiadavkou na priame spojenie Wilsonovho nábr. s okolím Hypertesca sa je podľa mňa treba obrátiť najlepšie na poslanca za túto časť, aby to prípadne posunul ďalej.
Reakcia na: SiTy #6884:

Práveže nijaký prijateľný režim liniek nebol ešte z Wilsonovho nábr., takže konečne by sa patrilo to sfunkčniťaj tam. A nie zvykať si na ešte horšie pomery ako sú. Ty ale dopraješ dôchodcom, počkaj, raz budeš aj ty starý....
Linka25 neboj zvykli by si ako na zmenu rezimu,a kf uz ide o dochodcov tak ja by bol zato aby v case spicky platili plne cestovne pretoze pracujucich len zdrzuju z tym ze si kupuju listok za 2sk
Reakcia na: SiTy #6881:

A starším ľuďdom prestupovanie vadí a práve prechod cez celú križovatku k ďaľšej zástavke smerom na Klokočinu je z časového a finančného hľadiska blbé. Inak ešte som nepočula, že niekomu vyhovuje stále prestupovanie a aj stále vyhadzovanie peňazí zaň. Všetci väčšinou sú za priame linky a nie za prestupy ako napr. kdesi do dediny v okrese Humenné.
Reakcia na: SiTy #6881:

Nejde o obchod ako taký, ale ako o spojenie s lokaliotu Hypertesco a Klokočina. Ja pracujem pri Hypertescu a ani doň nezájdem....
Linka 25,pochop ze 25ka ma dobru trasu a niet tam co menit ved to iste co je v hypertescu je aj v OD Tesco. A keby to bolo namne tak ja by bol za kratsie trasy a prestup..mne nevadi prestup ak je naväznost..
Reakcia na: Papyr #6801:
RG čítačka akoby vypadla z oka (a možnože aj z niečoho iného) starej EMtesťáckej čítačke, ale nie je to to isté... ale ani v PO to už neplatí, majú nové čítačky, ako aj BA, či KE...
Reakcia na: XX #6834:
všetky systémy kdekoľvek vo svete (s ktorými som prišiel do styku) ti ukazujú časové lístky a platnosť podľa toho, koľko informácií vedia zobraziť, ale vždy zobrazujú najrpv informáciu o aktuálne platnom časovom lístku. Pokiaľ sa to na displej zmestí alebo má zariadenie ovládacie tlačidlá na prehliadanie aj ostatných blokov na čipovej karte, je možné si pozrieť napr. staré neplatné časové lístky alebo nové, ktorých platnosť ešte nezačala.... pokiaľ platnosť starého skončila a nového nezačala, štandardom je, že dostaneš informáciu, že aktuálne nemáš platné nič (ako ja v anglicku a potom som cvakal z elektronickej peňaženky dokonca až do mínusu)....
Reakcia na: Linka25 #6876:
OPRAVA: Wilsonova nábrežie nemá žiadne BEZPRESTUPOVÉ sopjenie s Hypertescom a Klokočinou.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.