Reakcia na: vjMTV #2897:
Liniek zrejme bude v budúcnosti menej a intervaly na nich zahustené. Niet však dôvodu hľadať nové plochy na otáčanie autobusov v centre mesta. Centrum mesta by malo byť okrem iného oddychovou zónou a nie megaparkoviskom autobusov. Preto aj pri ďalších zmenách budú preferované tzv. diametrálne linky, t.j. linky typu "niečo - centrum - niečo". Takže v centre bude končiť minimum autobusov.Premenovanie zastávok sa chystá, niektoré názvy si dokonca trafil. Určite však nebudú komerčného rázu ako OD Billa či OD Lidl. Zastávka by mala mať nejaký slušnejší názov.
Vladimír
- zastávka Rázc. Priemyselná mi bola nahlásená, no doslova sa hanbím napísať, že sa to nestíha robiť. Za uplynulý mesiac sme zažili šok vo forme nevídaného vandalizmu, že nemáme tie označníky ani čím obnoviť. Ale verím, že to už dlho nepotrvá.
- vynechávanie zastávky Šindolka Dolnohorská samozrejme nie je dovolené a vodiči to dobre vedia. Je pravda, že tá zachádzka dosť zdržiava, ale zatiaľ STÁLE JE oficiálna. (I keď ja osobne by som ju najradšej v smere do Dražoviec zrušil. Ide len o pár metrov.) Vynechanie tejto zastávky v smere do mesta je však už pekné svinstvo.
- k prístrešku na zastávke VÚŽV len krátko - prístrešky má v kompetencii Mesto. SAD vôbec prístrešky nevlastní ani nerozhoduje, kde budú umiestnené.
Re #2894:
- kupovanie lístkov u vodiča. Aj Teba tak irituje? Mňa tiež. Ale kým Mesto nekývne, že smieme čosi spraviť, tak si ani neškrtneme.