Reakcia na: SiTy #9697:
dalsia klbova Karosa z BB?? alebo ta jedna B941? btw.kedy sa uz dozvieme ake klby pridu do NR? a bude vlastne ten DPMN alebo nie?? lebo v pravde sa pisalo este minuly tyzden ze by sa malo o obidvoch veciach rozhodnut..
SiTy