Reakcia na: SiTy #9599:
Neviem, ja sa technológiou lepenia reklamy nezaoberám a ani ju nemám naštudovanú. Nikdy som žiadnu reklamu nelepil.Osobne si myslím, že predaj či reklama je niečo iné ako to, že keď poštárka osobne pozná a v autobuse zbadá adresáta, tak mu jednoducho podá obálku. Dohodnime sa tak, že keď to bude najbližšie v Tvojej prítomnosti robiť, zavoláš na ňu políciu. Som zvedavý, čo Ti povedia.
ale nebojte sa už ju opravíme a bude to hotovo ? čo by sme mali urobiť šoférov máme málo ... tak ho nevyhodíme
Vladimír
Na záver ešte jedno mimochodom. V piatok bude Deň otvorených dverí na Mestskom úrade.