Reakcia na: M #9328:
Preveroval som na MMD. Autobus prestal dobíjať a naozaj odišiel o 15 minút skôr, a to na príkaz dispečera. Nanešťastie bol totiž v tom čase jedinou šancou, aby nevypadol spoj do nejakej obce, a tak bol použitý ako záloha. Samozrejme to, že sa Ti nepodarilo dobiť kartu, je mi ľúto.Re #9337 office: Stačí pozrieť do štatistiky tu na iMHD. Priemerný vek autobusov je v Nitre 13 rokov, v Bratislave 12 rokov. Čiže nič moc rozdiel. Zato si dovolím tvrdiť, že stav autobusov (pocitová stránka pre cestujúceho) je výrazne lepší v Nitre. Nie všetky naše autobusy sú síce výstavné kusy, ale v porovnaní s nimi nemalú časť bratislavskej flotily možno označiť za vraky,
S499.1023