Reakcia na: 810zssk #9139:
Zdanlivo to s tým nesúvisí. Ale uviedol tam výpis z prepravného podniku Brno (IDSJMK) Zase porovnáva niečo čo sa porovnať nedá. Keď chce ísť napríklad v Nitre do Lužianok s bicyklom tak
tak predsa nemusí použiť MHD ale sa môže odviezť vlakom. A ten mu bicykel zoberie. To isté do Ivánky a do Branču. Z ostatných častí musí šlapať na bicykli bez MHD. To bola základná otázka kde v Nitre potrebuje na MHD odviesť bicykel.
)
Vladimír
Ad bicykle: Nezávisí to odo mňa, ale ja by som mal z ich prepravy obavy.
Re #9131 M: Skúsim to.
Re #9132 M: Citaro tam bolo už ráno. Potom bolo stiahnuté do garáže na nejakú opravu a popoludní sa tam vrátilo. Nech sa aj Janíkovčania potešia.